Header

Tidsplan

28 Maj, 2024
Qeqertarsuatsiaat
20:15
I transit 9 timer 27 minutter
29 Maj, 2024
Paamiut
06:00

Tidsplan

DestinationAnkomstStopAfgang
Paamiut
06:00
Onsdag, 29 Maj, 2024
15 minutter
06:15
Onsdag, 29 Maj, 2024
Arsuk
10:45
Onsdag, 29 Maj, 2024
15 minutter
11:00
Onsdag, 29 Maj, 2024
Qaqortoq
16:00
Onsdag, 29 Maj, 2024
3 timer
19:00
Onsdag, 29 Maj, 2024
Narsaq
21:00
Onsdag, 29 Maj, 2024
30 minutter
21:30
Onsdag, 29 Maj, 2024
Arsuk
06:45
Torsdag, 30 Maj, 2024
15 minutter
07:00
Torsdag, 30 Maj, 2024
Paamiut
14:00
Torsdag, 30 Maj, 2024
30 minutter
14:30
Torsdag, 30 Maj, 2024
Qeqertarsuatsiaat
22:15
Torsdag, 30 Maj, 2024
15 minutter
22:30
Torsdag, 30 Maj, 2024
Nuuk
07:30
Fredag, 31 Maj, 2024
16 timer 29 minutter
23:59
Fredag, 31 Maj, 2024
Nuuk
07:00
Lørdag, 1 Jun, 2024
10 timer
17:00
Lørdag, 1 Jun, 2024
Nuuk Fjord
11:00
Søndag, 2 Jun, 2024
1 time
12:00
Søndag, 2 Jun, 2024
Nuuk
17:00
Søndag, 2 Jun, 2024
4 timer
21:00
Søndag, 2 Jun, 2024
Qeqertarsuatsiaat
06:00
Mandag, 3 Jun, 2024
15 minutter
06:15
Mandag, 3 Jun, 2024
Paamiut
14:00
Mandag, 3 Jun, 2024
1 time 30 minutter
15:30
Mandag, 3 Jun, 2024
Arsuk
22:30
Mandag, 3 Jun, 2024
15 minutter
22:45
Mandag, 3 Jun, 2024
Narsaq
08:00
Tirsdag, 4 Jun, 2024
1 time 30 minutter
09:30
Tirsdag, 4 Jun, 2024
Qaqortoq
11:30
Tirsdag, 4 Jun, 2024
2 timer 30 minutter
14:00
Tirsdag, 4 Jun, 2024
Nanortalik
20:00
Tirsdag, 4 Jun, 2024
3 timer
23:00
Tirsdag, 4 Jun, 2024